I v roce 2019 si můžete užít intenzivní týden plný pohybu! Ať jste profesionální tanečníci nebo nadšenci, milovníci jógy nebo jen rádi objevujete možnosti, které Vám dává Vaše tělo, určitě si na termín 12.-16.8. nic jiného neplánujte! Lépe řečeno - určitě si naplánujte něco z našeho programu lekcí a workshopů ⤵️

MOVE FEST 2019 bude letos nejen v milované Ostravě a Košicích, ale nově i ve Valmezu. A téma? Superpowers! Mrknem na ně ale trochu jinak. Protože i Superman je přece jenom člověk.

Cooltour již tradičně otevírá svou scénu pro začínající tanečníky a choreografy. Ať už se vaše tvorba ubírá k fyzickému divadlu, akrobacii nebo čistému tanci, registrujte se do 9. 11.

Výjimečný performer a zkušený choreograf rozhýbe svým Sólem novou sezónu tanečních představení v Cooltouru už tento čtvrtek.

V MOVE Dance Studio začínají naše pravidelné pohybové lekce. Zdravit slunce, viset hlavou dolů nebo propínat špičky můžete od pondělí do čtvrtku každý týden!

MOVE Summer Intensive – ojedinělý pohybový projekt, který propojuje taneční profesionály a nadšence s lidmi bez tanečních zkušeností – spustil předprodej vstupenek na jednotlivé lekce. Pět dní plných intenzivního pohybu se v letošním roce uskuteční od 6. do 10. srpna. Pohybová platforma MOVE Ostrava připravuje oblíbený taneční týden již od roku 2013.

I v letních měsících rozhýbou naši lektoři z MOVE Dance Studia všechny milovníky pohybu:

cooltour        mk         moap


Další partneři