Zpět na předchozí stránku

Jak jsme již avizovali, v tomto roce nebudeme dřepět jenom v domácím Kulturním centru Cooltour, ale vyrazíme objevovat i jiné prostory ostravského centra. Jedním z dlouho utajovaných prostorů znovuobjevíme ve čtvrtek, kdy s představením „O" (O ako Schlemmer) Reloaded vyrazíme do zapomenutého sálu bývalého kina a kulturního centra Alfa.

Prostor Alfy již ostravští mohli vidět například během Pecha Kucha night. Můžeme ale garantovat, že je nepoznají. Došlo totiž k rozsáhlé rekonstrukci a můžete tak s námi vstoupit do nádherného, obrovského sálu, kde si užijete vizuálně i pohybově působivou poctu hnutí Bauhaus a jeho představiteli Oskaru Schlemmerovi v podání slovenského taneční company Neskorý zber.

Všichni, kteří nebudou stíhat, případně se nebudou chtít účastnit cesty do Alfy z Kuřího rynku (Jiráskovo náměstí), mohou přijít až do samotné Alfy, kterou naleznou ve Veleslavínově ulici, hned vedle křižovatky s ulicí Nádražní (mapu naleznete zde).

Vstupenky na představení a další informace k dispozici zde

Prostory v současné době využívá taneční škola Bolero, pořádající pravidelné taneční lekce. Té také vděčíme za spolupráci. www.tanecni-ostrava.cz

cooltour        mk         moap


Další partneři