Zpět na předchozí stránku

Už 21.9. To vypukne. Yoga, balet, contemporary, jazz, Závěsná akrobacie, Taekwondo. To je nabídka lekcí a workshopů, které si pro vás připravil MOVE od začátku nové sezóny. Ti, kteří k nám již zavítali, se můžou těšit na známé lektory Naďu Harmečkovou (Hatha Yoga), Janu Ryšlavou (Contemporary), Jakuba Jursu (Závěsná akrobacie) nebo Lucii Formanovou (Vinyasa Yoga). Přibudou nám ale i nová jména. Lucka Kovářová bude spolu s Kubou učit Závěsnou akrobacii pro mladé letce a pro začátečníky, Shawn Antoni Wright vás naučí bojové umění Taekwondo v jeho tradiční verzi a sportovní verzi, v kterém se stal mistrem Velké británie, Brigída Pereira Neves ze souboru baletu Národního divadla Moravskoslezského povede lekce Baletu, Mirka Mechelová se zkušenostmi z velkorozpočtových muzikálů vás rozhýbe na lekcích Jazz dance a Kuba Sotorník povede lekce Contemporary otevřené všem zájemcům.

Čekají nás ale také víkendové workshopy, například Acroyoga s Tomášem Wortnerem, Contemporary a partnering s Martinou Hajdylou Lacovou a Dankem Račkem nebo Závěsná akrobacie s Klárou Hajdinovou a Jonášem Janků.

Takže se máte na co těšit. Ať už chcete zhubnout do kožich, zlepšit si fyzičku nebo prohloubit své pohybové dovednosti, jsme připraveni.

Kompletní přehled Lekcí a Workshopů naleznete zde.

cooltour        mk         moap


Další partneři