Zpět na předchozí stránku

Kam mám přijít?
Všechny lekce se konají v prostorách Kulturního centra Cooltour na Černé louce - jakmile dorazíte, snadno se zorientujete podle připravených ukazatelů

Potřebuju mít vytištěnou vstupenku?
Vstupenku zakoupenou v síti GoOut stačí ukázat na mobilním telefonu, pokud jste se přihlásili přes náš rezervační systém, dohledáme Vás v systému.

Je možné zakoupit vstupenky na místě?
Ano, doporučujeme ale využít předprodej. Jednak jsou některé lekce téměř vyprodané, navíc je pro lektora lepší, pokud předem ví, kolik lidí na lekci bude mít. Platby přijímáme pouze v hotovosti (případně můžete využít kredity z našeho rezervačního systému)

Bude možné se během lekcí občerstvit?
Ano, mezi lekcemi je vždy čas na to, abyste si dali něco k pití, případně něco zakousli. Od desíti hodin ráno je otevřena naše zahrádka s barem, kde vám rádi připraví domácí limonády, sendviče, saláty, smoothie atd.

Jsou k dispozici sprchy?
Ano, prostor disponuje pánskou a dámskou šatnou s toaletami a sprchami. Upozorňujeme, že šatny se nezamykají, takže cennosti si vezměte sebou na lekci.

Je možné se před lekcí rozcvičit/zahřát?
Lekce na sebe navazují s krátkými pauzami a prostor pro využití sálu před lekcí tedy není. Ale nebojte se, zahřátí i protažení jsou součástí každé lekce.

Děje se i něco jiného než workshopy?
Rádi bychom se s vámi setkávali i mimo taneční sály. Proto jsme do programu zařadili na úterý 9.8. táborák, kde si budete mít možnost opéct špekáčky, případně cokoliv jiného si pořídíte, v pátek 12.8. bude neformální setkání na zahrádce, abychom se před koncem MOVE Summer intensive mohli potkat a říct si, co jsme za ten týden zažili a v sobotu 13.8. jste všichni zváni na výstup z Tvůrčí dílny, která bude probíhat po celý týden a její účastníci si připraví krátké představení.

Kdy mám dorazit?
Ideálně patnáct minut před lekcí, abyste se stihli převléknout a být v sále před začátkem. 

Pokud budete mít jakýkoli jiný dotaz nebo problém, volejte a pište:
tel.: +420 734 850 973, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

cooltour        mk         moap


Další partneři