Zpět na předchozí stránku

Tančíte, máte už nějaké zkušenosti a nechcete vystupovat jenom pro stěny svého pokoje? Přidete se k MOVE Dance Company. Sháníme, holky, slečny, ženy, kluky i chlapy, kteří chtějí rozvíjet svůj talent, pracovat se špičkovými choreografy, zdokonalovat se na workshopech a vystupovat pro veřejnost.

Podmínky:
Více než patnáct let a předchozí zkušenosti s tancem a pohybem.

Co pro to musíte udělat:
Pošlete nám do 30.9. svůj životopis, krátký text o sobě, o tom, s jakými styly máte zkušenosti a čeho byste chtěli v tanci dosáhnout, svou fotografii (portrét a fotografii z představení nebo stylizovanou fotografii v pohybu) a krátké video o maximální délce 1min. s vlastní choreografií (stačí natočené na mobil, nejde vizuální stránku, ale o to, co předvedete) - na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu uveďte "konkurz"

Jak bude probíhat konkurz:
Registrace bude otevřená od 15:00 - v tuto dobu bude k dispozici i taneční sál k rozcvičení. Dále bude probíhat formou workshopů:
16:00 - 17:15 Balet - vede Hanka Číhánková
17:30 - 19:00 Contemporary - vede Tereza Petrová
Je nutné zúčastnit se obou částí (že musíte projít baletní částí neznamená, že hledáme baleťáky, jen potřebujeme znát rozsah vašich dovedností a fyzické dispozice)

-----------------------------------------------------------------

O MOVE Dance Company:
První skupina současného tance v Ostravě. V současné době je složena především ze studentů tanečních oborů na středních a základních uměleckých školách. Našim cílem je skupinu profesionalizovat a vytvářet představení a choreografie, které budou samozřejmou součástí české i světové taneční scény.
Šéfkou company je Jana Ryšlavá, choreografka, pedagožka a tanečnice.
Za rok své existence MOVE Dance Company vytvořila pět krátkých choreografií a natočila taneční film Ostravica Textilia: Luxury Memories, který je v současné době ve fázi postprodukce a bude na začátku příštího roku premiérován a následně distribuován po celém světě.

Členové MOVE Dance Company vystupují v rámci programu Kulturního centra Cooltour, účastní se tanečních soutěží, ale také komerčních akcích, kdy účinkující získávají odměnu v závislosti na dohodě s organizátorem akce (tedy jsou placeni přímo, my si nebereme provize ani nic podobného). Nyní naši členové vystupují například v rámci doprovodného programu Red Bull Flying Bach.

Co očekáváme:
- Účast na pravidelných workshopech v MOVE Dance Studio (jejich seznam naleznete zde: http://moveostrava.cz/cz/domu/181-nova-workshopova-sezona-se-blizi)
- účast na company tréninzích (termíny budou upřesněny)
- vlastní iniciativa (budeme rádi, pokud budete přicházet s vlastními nápady a projekty)
- práce na připravovaných choreografiích
- účast na vystoupeních

Co čeká MOVE Dance Company v nejbližší době?
- Choreografie s Annou Jirmanovou (ex Norrdans a Dansaz) - projekt bude premiérován v prosinci v rámci Etud těla v prosinci 2016
- pouliční projekt pro Mezinárodní den tance
- site-specific projekt pro MOVE Fest Ostrava 2017
- Samostatné představení na konci sezóny

cooltour        mk         moap


Další partneři