Vyzpovídali jsme Annu Jirmanovou, autorku představení Snílci, které momentálně dokončuje MOVE Dance Company a které bude mít premiéru 19.4.2017 v 19:00 hod. 

Je milá, mluví tiše, ale vyrovnaně. V jejím vystupování je zřetelně čitelná životní zkušenost, která jako by ji zocelila. Adéla Laštovková Stodolová, talentovaná tanečnice, choreografka a autorka zbrusu nové inscenace Fénix, se o ní o pár chvil později skutečně rozpovídá.

Plavá kštice, decentně zarostlá tvář, skromné, ale zároveň vyrovnané vystupování... a ty svaly. Při pohledu na „vysekaného" gymnastu jen těžko věřit, že jednou z jeho nejoblíbenějších aktivit je pečení. Zřejmě svými dobrotami vykrmuje všechny kromě sebe...

Před samotným představením Uhozené květinou si Vandou Hybnerovou, Luciou Kašiarovou a Terezou Ondrovou povídala Denisa Kotková. Proč Hybnerová odcházela ze zkoušek? Nejen to se dozvíte v dnešním interview.

Dnes vám představíme další lektorku, jejíž skvělé workshopy byste na Summer Move Intesive rozhodně neměli vynechat. Na jejích hodinách tentokrát zocelíte nejen svá těla, ale i mysl. Řeč není o nikom jiném než o sympatické Nadě Harmečkové, rodačce z Rožnova pod Radhoštěm, která vás zasvětí do umění Hatha Yogy.

Na sklonku ledna nastává pomalu ale jistě čas začít přemýšlet o tom, jak si zařídit nezapomenutelné léto. Nejste hoteloví all-inclusive povaleči a chcete své volno strávit aktivně, hýbat se a zakusit něco nového?

S Marií Fourdain a Florentem Golfierem jsme se na jejich rezidenčním pobytu v Cooltouru bavili o tom, jak se vlastně dostali do česka a na čem pracují...

cooltour        mk         moap


Další partneři