Děkujeme za čas, který jste s námi v této sezóně strávili na workshopech a lekcích. Těšíme se na Vás zase v druhé půlce září, kdy se workshopová sezóna v Cooltouru opět rozjede na plné obrátky. 

Pokud byste se už nyní nemohli dočkat, můžete se v termínu 14.8.-18.8.2017 těšit na pravidelný intenzivní týden plný pohybu MOVE SUMMER INTENSIVE.

Lightdesignér a osvětlovač z Kulturního centra Cooltour Ostrava, absolvent institutu světelného designu. V Company má na starosti především to, aby účinkující byli na jevišti vidět a aby vše mělo tu správnou atmosféru. Je ale také nepostradatelný v jakýcholiv technických otázkách, které je potřeba vyřešit, vymyslet, navrhnout a realizovat.

Narodil se 14.11.1998 v Opavě milujícím rodičům,po základní škole začal studovat na Janáčkově konzervatoři v Ostravě,kde je momentálně studentem 3.ročníku Hudebně dramatického umění.Již od prvního ročníku hostuje v Národním divadle Moravskoslezském a ve Staré aréně.K move company se dostal přes Janu Ryšlavou,která ho vyučuje Taneční výchovu a nabídla mu spolupráci.

"Na tanci mě baví neznáme kouzlo pohybu které se hravostí a soustředěním objeví. Move company je pro mě úžasná spolupráce s lidmi,kterým jde o to udělat SPOLEČNÝ celek a tím pádem je práce bez rivality a nepříjemností obklopena pozitivní a přátelskou atmosférou,která mnohokrát na projektech chybí."

Produkční MOVE Dance Company

KONTAKT:

tel.: +420 734 850 973
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S MOVE Dance Company spolupracoval jako režisér na představení Carpet Diem (premiéra 22.6.2017)

Narodil se v Ostravě do početné herecké rodiny. Vystudoval Katedru alternativního a loutkového divadla DAMU pod vedením Josefa Krofty a Ondřeje Pavelky. Po škole byl angažován Vladimírem Morávkem v divadle Husa na provázku v Brně. Po pěti letech divadlo opustil a po roce na volné noze zakotvil v září 2013 v Divadle Lampion. Kromě herectví se věnuje také světelnému designu a divadelní režii (např. v divadle D21 nebo Divadle Puls).

S MOVE Dance Company spolupracoval jako spoluautor námětu, choreograf a tanečník na představení Carpet Diem (premiéra 22.6.2017)

Původně český reprezentant ve sportovní gymnastice, ale během studií na FTVS UK se začal více věnovat tanci. Přes muzikálové produkce jako Carmen nebo Mauglí se dostal ke spolupráci s choreografem Janem Kodetem na projektu Letních Shhakesperovských slavností. Další důležité setkání bylo s Adélou Laštovkovou Stodolovou. Je jedním ze zakládajích členů Loser(s) cirque company, což je v součaasné době jeho hlavní působiště.

Pro MOVE Dance Company vytvořila představení Snílci (premiéra 19.4.2017)

Vystudovala konzervatoř Taneční centrum Praha, kde se již věnovala i choreografické tvorbě. Během studia choreografie na pražské HAMU získala angažmá ve španělském souboru Dantzaz v San Sebastianu. Zde měla příležitost spolupracovat s choreografy světového formátu jako například Itzik Galili. Její spolupráce s hvědnými choreografy pokrčovala i v souboru Norrdans. Zde měla příležitost dančit v dílech Matse Eka, Ohada Naharina, a zároveň tvořit i své vlastní věci. V současné době je umělkyní na volné noze.

cooltour        mk         moap


Další partneři