Zpět na předchozí stránku

Srdečně zveme na další, tentokrát již pátý ročník MOVE Summer Intensive.

Opět nás čeká obrovská nálož pohybu, od baletu, přes muzikál až k současnému tanci, a józe či závěsné akrobacii. Jako třešnička na dortu nás čekají představení a workshopy novocirkusové company Fee the Universe, složené ze studentů evropských novocirkusových škol. 

Máme pro vás pár tipů, jak si v naší nabídce vybrat :)

Pokud se chcete dostat do formy před začátkem divadelní sezóny, či začátkem školního roku, pak pro vás máme ideální kombinaci Balet, Contemporary a Yoga.

Zajímá vás divadlo a muzikál? Chystáte se letos k přijímačkám? Pak vřele doporučujeme Contemporary, Jazz and musical dance a Yogu.

Chcete si rozšířit pohybový sovník a přičichnout více k tanci, novému cirkusu? Pak vřele doporučujeme lekce Lucie Kovářové Závěsná akrobacie s tanečními prvky a potom následné workshopy uskupení Feel the universe.

Nestíháte se věnovat svému tělu po celý rok? Vyzkoušejte naší dávku Yogy od pondělí do pátku. V pondělí se potkáte s Janou Ryšlavou a následujícími čtyřmi dny vás provede Vladislav Šoltýs.

Nezapomněli jsme na vás ani s oblíbenou nabídkou drinků a něčeho k zakousnutí a naší Cooltourní zahrádce. Budou pro Vás připraveny sendviče, panini, saláty, müsli, freshe a další dobroty.

Vstupenky na jednotlivé lekce nebo permanentky na celý týden si můžete zakoupit v síti GoOut nebo v našem rezervačním systému (zde pouze pokud máte na svém účtu kredit. Rezervace jsou závazné).

Zůstaňte s námi v pohybu

cooltour        mk         moap


Další partneři